KONTAKTI
+371 67600860 ; +371 26312222
info@domusateknik.lv
Bauskas iela 3, Rīga, LV1004
Augstākais Eiropas sertifikāts (5. klase pēc EN-303/5)
Automātiskā tīrīšanas
Viegli uzstādīt
Āra uzstādīšana
2 jaudas: 16 un 25 kW

Ārā novietojamie granulu katli Bioclass OD 

Šis   katls   ir   paredzēts   uzstādīšanai   ārpus   telpām.   Tās   konstrukcijā   liela   uzmanība   ir   pievērsta   materiāla   apvalka   kvalitātei,   kā   arī šo   elementu   hermētiskumam,   lai   viņi   spētu   atbalstīt   skarbos   laika   apstākļus.   Iekārtā   ir   iekļauta   elektroniska   vadība   ar   iespēju pieslēgt tālvadības pulti. Ar šo tālvadības pulti var mainīt dažādus darba parametrus.

Bioclass OD  priekšrocības

IZMANTOŠANA BioClass   HM   OD   katls   spēj   ievērojami   samazināt   degvielas patēriņu,   samazinot   sadegšanas   gāzu   temperatūru,   panākot sasniegumus līdz pat 95%. AUTOMĀTISKA TĪRĪŠANAS SISTĒMA Šī   katla   tīrīšana   ir   pilnīgi   automātiska.   Tam   ir   turbulatoru komplekts,    kas,    izņemot    tvaika    pārejas    noturēšanu,    lai uzlabotu veiktspēju, ir atbildīgi par tvaiku noplūžu tīrīšanu. Šie     turbulatori     tiek     piestiprināti     pie     motora     vārpstas, izmantojot   kameru   sistēmas,   kas   periodiski   izraisa   vertikālu kustību, tādējādi attīrot izplūdes atveres. Dedzinātājam     ir     automātiska     pelnu     tīrīšanas     sistēma. Dedzinātāja   degšanas   apakšējā   daļā   ir   tīrīšanas   sistēma,   kas periodiski    ir    atbildīga    par    sadegšanas    laikā    radītu    pelnu nosūtīšanu   uz   pelnu   pannu.   Tīrīšana   tiek   veikta   arī   ar   degļa darbību,    tas    nozīmē,    ka    tas    neietekmē    iekārtas    ērtību, tādējādi samazinot katla patēriņu.
HOTSTREAM SISTĒMA BioClass   HM   +   DR   10,   16,   25   un   43   katliem   ir   novatoriska atgriešanās      uzsildīšanas      sistēma.      HotStream      sistēma izvairās   no   sarežģītām   sajaukšanas   sistēmām,   lai   izvairītos no   kondensācijas,   kas   varētu   rasties   iekārtas   atdzesēšanas efekta   dēļ.   Šī   priekšapkures   sistēma   pieļauj   tiešu   atdevi   uz katlu   līdz   25   °,   kas   ļauj   veikt   tiešas   iekārtas   ar   jebkura   tipa hidraulisko iekārtu konfigurāciju. Vai    tas    nav    modelis,    kuru    meklējāt?    Mēs    aicinām    jūs iepazīties ar mūsu pilnu biomasas katlu klāstu.
UZSTĀDĪŠANA UZSTĀDĪŠANA
MORE INFORMATION IN CASE OF BEING A PROFESSIONAL?
IEGĀDĀTIES IEGĀDĀTIES IEGĀDĀTIES
KLASEA+ Compliant K L A S E I N E N 3 0 3 / 5
Mūsdienīgas tehnoloģijas par saprātīgu cenu
Ārā novietojamie granulu katli Bioclass OD
 KLASEA+ Compliant K L A S E I N E N 3 0 3 / 5 VISI GRANULU KATLI VISI GRANULU KATLI KATALOGS KATALOGS GALERIJA GALERIJA